Gothic WebSite.

Gothic WebSite.


#1 2011-05-08 21:11:28

Jester

Administrator

Zarejestrowany: 2011-05-08
Posty: 2
Punktów :   

Paladyn vs Łowca Smoków vs Arcymag.

Tak jak w temacie. Jak uważacie? Która gildia w grze Gothic 2: Noc Kruka jest najlepsza? Bo ja uważam tak:

Na bossy (trolle, smoki itp) najlepszy jest Arcymag ze względu na potężne czary.
Do expa (walka z normalnymi potworkami) to chyba najlepszy jest Paladyn ponieważ posiada jako takie czary i jako taki pancerz i jako taką broń, a więc potrafi zebrać na siebie dużo potworków, zasiekać kilka z daleka czarami, a resztę dobić z broni.
Natomiast do PvP (solówka) najlepszy jest Łowca Smoków, ze względu na prawdopodobnie najlepsze pancerze, prawdopodobnie najlepszą broń białą, i prawdopodobnie najlepszą broń na dystans (najczęściej kusza chociaż łuk też może być). Ktoś leci na niego to on kilkoma strzałami z kuszy lub łuku załatwi mu prawdopodobnie połowę HP, przyjmie na klatę kilka ciosów, kilka ciosów zblokuje, a następnie full kontra na przeciwnika z broni białej ( lub z pięści ).

Ja osobiście najbardziej lubię Arcymaga, ponieważ ma najsilniejsze czary, zna się na runach, i zna się na alchemii. Number 2 dla mnie to Łowca Smoków, bo uwielbiam w 2-3-4-5-6 rozdziale kłaść na PvP najlepszych koksów ^^ A Number 3 dla mnie to Paladyn, bo to niby lepszy od Arcymaga w walce bronią / pięścią, i lepszy pancerz, ale gorszy w czarach, a znowu od Łowcy Smoków gorszy w walce bronią / pięścią i ma gorszy pancerz, ale za to jest lepszy w czarach... więc to takie eh... dziwne... nie wiem, nie bardzo przepadam za Paladynem. Teraz Wasza kolej . Napiszcie kto dla Was jest najlepszy i dlaczego.

Offline

 

#2 2011-05-09 06:45:16

Ziomax

Administrator

Zarejestrowany: 2011-05-08
Posty: 666
Punktów :   

Re: Paladyn vs Łowca Smoków vs Arcymag.

Walić Magów

u mnie wygląda to tak.

Łowca Smoków i Paladyn są mniej więcej równo ale bardziej Łowca Smoków.
Na końcu ten chory Mag.

Mag to za prosta, przesadzona i nudna postać. Na początku wydaje się fajną ale potem już nikt nie ma szans cię zabić a to już nie jest gra. Nie można robić większości questów i jest ograniczony maną.

Paladyn ma dobrą zbroję (Strażnik w 2 roz też ), przyzwoity miecz. Posiada także czary, które przydają się wyłącznie jako dodatek. Najlepiej grać nim jako 1h.

Łowca Smoków jest silny jak Mag ale ma większe możliwości. Zrobi o wiele więcej questów, posiada ciekawą fabułę. W porównaniu do Maga trudność gry nie zmienia się za bardzo czyli w Irdorath nie jest aż tak łatwo ani nie za trudno, co jest o wiele lepsze niż nie wiadomo jaka postać co ma jakieś dziwaczne czary i wszystko ma na uderzenie. Najlepiej grać 2h oczywiście Smoczą zgubą lub Szponem 2h jak ktoś chce.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.analityka-med.pun.pl www.czarnysport2009.pun.pl www.shugochararpg.pun.pl www.czasnasesje.pun.pl www.geouwr.pun.pl